erasmus plus sport

У позаурочні години працюють такі секції:

  • армспорт;
  • БОЧЧА;
  • настільний теніс;
  • пауерліфтінг;
  • шахи;
  • шашки.

 За 2018-2019 н.р. спортсмени ЖВПУ-І взяли участь в:

  1. ХІІІ Всеукраїнська Спартакіада ГОВОСОІУ: Павлюк Анна посіла ІІІ місце з бадмінтону, а Вигівський Олександр зайняв ІІІ місце у гонках на візках, вересень 18р.
  2. Легкоатлетичний крос, вересень 18р.
  3. Кубок області із БОЧЕ: І місце посіла Скакунова Марія, вересень 18р.
  4. Сплави на плотах, вересень 18 р.
  5. Чемпіонат Європи по голболу у Польщі: Лук’янчук Ольга стала чемпіонкою Європи, вересень 2018р.
  6. Кубок області по пауерліфтінгу: Савіцька Марія посіла перше місце, вересень 18р.
  7. Міжнародний турнір по армспорту в Білорусі: наші учні посіли такі місця: Сердюков Сергій – І, Осіпчук Марта – І і ІІ, Савіцька Марія – ІІ, Харченко Іван – ІІІ, Котов Микита – ІІ м, листопад 18р.
  8. .Кубок області із армспорту у м. Новоград-Волинськ: Осіпчук Марта – І і ІІІ м., Савіцька Марія – ІІ і ІІ м., Котов Микита – ІІ і ІІІ м., Дехтярєнко Олексій – ІІ м., Горніч Олена – ІІ м., Рудакова Іванна – ІІІ м., листопад 18р.
  9. Кубок області з тенісу: Павлюк Анна – ІІ м., Прокопчук М. – І м., Данилюк Владислав – ІІ м., Терещенко Владислав – ІІІ м., листопад 18р.
  10. Кубок області по армспорту «Freedom»: Осіпчук Марта – І і ІІ м., Савіцька Марія – І і ІІІ м., Котов Микита – І м., листопад 18р.
  11. Кубок училища з екстремального жиму ім. Рудольфа Плюкфельдера: дівчата І-ша категорія: Аврамчук Наталія – І м., Осіпчук Марта – ІІ м., Охмак Віра – ІІІ м.; дівчата ІІ-га категорія: Павлюк Анна – І м., хлопці І-ша категорія: Підкаура Едуард – І м., Павленко Назар – ІІ м., Лозко Валентин – ІІІ м., хлопці ІІ-га категорія: Котов Микита – І м., Дєгтярєнко Олексій – ІІ м., Деркач Дмитро – ІІІ м.
  12. Відкритий кубок області з армспорту (серед здорових спортсменів): Осіпчук Марта – ІІ м.
  13. Кубок України з армспорту: Осіпчук Марта – ІІ м., Горніч Альона – ІІ і ІІІ м.
  14. Кубок області з шашок: Михайленко Ольга і Данилюк Владислав - переможці; призери: Осіпчук Марта – ІІІ м., Павлюк Анна – ІІІ м., Горніч Альона – ІІ м., Петрук Марія – ІІ м.
  15. Кубок області з шахів: переможець Михайленко Ольга.
  16. Кубок області з армспорту міжнародного клубу «Freedom»: Осіпчук Марта – І і ІІ м., Савіцька Марія – ІІ м., Харченко Іван – ІІІ м.
  17. Кубок області з БОЧЕ: Полідво Максим – ІІ м., Юрчук Сергій – ІІІ м.
  18. Міжнародні змагання по армспорту клубу «Freedom»: Осіпчук Марта – І іІ м., Савіцька Марія – ІІ м., Дєгтярєнко Олексій – І м., Харченко Іван – ІІІ м.
  19. Чемпіонат області з армспорту: Осіпчук Марта – І м., Харченко Іван – І м., Павлюк Анна – ІІІ м., Горніч Альона – І і ІІ м., Дєхтярєнко Олексій – І іІ м., Диркач Дмитро – ІІ і ІІ м.
  20. Чемпіонат області з тенісу: Павлюк Анна – ІІІ м.
  21. Чемпіонат області з пауерліфтінгу переможці: Павлюк Анна, Осіпчук Марта, Харченко Іван, Дєгтярєнко Олексій, Горніч Альона, Ростковський Павло, Диркач Дмитро; призери: Полянський Михайло та Павленко Назар.
  22. Чемпіонат училища з екстремального жиму: дівчата: Павлюк Анна – І м., Гукова Анна – ІІ м., Охмак Віра – ІІІ м.; хлопці: Дєгтярєнко Олексій – І м., Харченко Іван – ІІ м., Диркач Дмитро – ІІІ м.
  23. Відкритий Чемпіонат міста по змішаним єдиноборствам: переможець Підкаура Едуард.
  24. Чемпіонат України з армспорту: Осіпчук Марта – ІІ і ІІІ м. серед здорових АРМVI – ІІІ м., Горніч Альона – ІІІ м.
  25. Чемпіонат області з легкої атлетики: Павлюк Анна – І м. 200 м і І м. стрибок у довжину, Терентюк Степан – І м. 100 м, Гоженко Даниїл – І м. штовхання ядра, Ростковський Павло – І м. штовхання ядра, Полідво Максим – І м. штовхання ядра, Горніч Альона – І м. штовхання ядра, Терещенко Владислав – І м. біг 800 м, Таргонський Віталій – ІІІ м. біг 100 м., Ніколайчук Андрій – ІІІ м. штовхання ядра, Загребельний Данило – ІІІ м. стрибок у довжину.
  26. «Ігри патріотів».

Протягом року учні ЖВПУ-І взяли участь у 26-ти змаганнях різного рівня: міжнародного рівня – 3 змагання; всеукраїнського – 3 змагання; міського – 3 змагання; училищного – 2 змагання; обласного – 15 змагань.

Загалом у змаганнях взяло участь – 188 спортсменів, серед яких 109 переможців і призерів.

 

Рекомендовано до ознайомлення: