Високо оцінені (І, ІІ, ІІІ місця на Всеукраїнському огляді-конкурсі “Професійна освіта інвалідів, осіб з особливими потребами у професійно-технічних навчальних закладах”) брошура “Соціальна реабілітація молоді з обмеженими фізичними можливостями: із досвіду роботи”; навчально-методичний проект “Професіоналізм + активна життєва позиція = соціалізація”; відеофільм “Соціалізація – це впевненість у сьогоденні та майбутньому”.

В училищі систематично організовуються і проводяться виставки комплексно-методичного забезпечення предметів, інноваційних проектів. Це дає можливість удосконалювати та поповнювати комплексно-методичне забезпечення предметів, поповнювати методичний кабінет кращими методичними розробками з теоретичної та практичної підготовки. Зазначені матеріали є підґрунтям для підвищення фахового, методичного рівня педпрацівників, обміну досвідом, впровадження кращих здобутків у навчально-виховний процес училища.

Педагоги впроваджують у навчальний процес елементи 5 інноваційних педагогічних технологій: особистісно-орієнтоване навчання, проблемне навчання, інтерактивні технології, проектні технології, інформаційно-комунікаційні технології.

В училищі працює школа професійної майстерності, де педагочні та медичні працівники, запрошені гості проводять цікаві заходи: майстер-класи, семінари-практикуми, бесіди за круглим столом, тренінги, конференції та різні екскурсії, що підвищують кваліфікацію педагогічних працівників училища.

DSCN0698healthinnovaciimajster klass 1