ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор КСРУ ЖВПУ-і

_________ О.В.Дерев’янко

_____ __________ 2018р.

ПЛАН РОБОТИ „ШКОЛИ МОЛОДОГО ПЕДАГОГА”

на 2018-2019 н.р.

Мета: сприяти підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу молодого педагога, удосконалювати майстерність і, озброїти новітніми знаннями, методикою та технологією навчання, полегшити роботу педагога і закохати його в нашу справу, створити комфортні умови для творчої роботи.

І рік навчання

№ п/п Питання теорії Практичні заняття Місяць Відповідальні
1.

«Психологічний комфорт молодого педагога в училищі»

 «Сучасний урок у ПТО: проектування, організація, аналіз»

Знайомство з фаховими періодичними виданнями.

Анкетування та тестування Ознайомлення з законодавчою базою

Призначення наставників

серпень

вересень

психолог

методист

2. Самоаналіз уроку. Організація самоосвіти майстра в/н., викладача

Відвідування та аналіз уроку в/н та т/н у наставників

Знайомство з програмами курсової підготовки та стажування

жовтень

листопад

голови МК

3. Підтримка мотивації та інтересу учнів до навчання

 Знайомство з різними проектами, їх аналіз

грудень

січень

психолог

методист, бібліотекар

4 Вікторина: «Формат нового уроку»

Конкурс творчих проектів:

«Як зробити урок ефективним?»

січень

лютий

заст. дир. з НВР,

ст. майстер

методист

ЕКСКУРСІЯ В РІЗНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ПТНЗ, ВИСТАВКИ НМК ПТО – березень-травень
Підсумкове заняття

Презентація творчих звітів молодих педагогів

Педмінімум

червень

заст. дир. з НВР, методист,

старший майстер

голови МК

СПИСОК МОЛОДИХ ПЕДАГОГІВ ТА ЇХ НАСТАВНИКІВ У 2018-2019 Н.Р.

Викладачі:                                                                Наставники:

  1. Чісліна Наталія Анатоліївна                                      Коваленко Л.А.                                                                
  2. Магдич Тетяна Павлівна                                           Яремчук О.І.
  3. Опанчук Денис Русланович                                      Мінгазов Р.Р.

Вихователі:

  1. Сікорака Л.А.                                                             Нестерова Т.М.

Майстри виробничого навчання:

  1. Кузьменко Ольга Миколаївна                                           Максимкіна О.Б.
  2. Олексієнко Марина Олександрівна                                  Михніцька Л.В.

Класні керівники:

      1. Пронь Ігор Григорович                                                       Купрієнко А.В.