31 жовтня учні ЖВПУ-І святкували Хелловін. Відповідно до традицій свята, присутні створили собі цікаві образи, а бібліотеку, де відбувалася вечірка, було прикрашено різноманітними атрибутами свята: гарбузами, привидами та павутиною.

 Спершу учні переглянули цікавий відеофільм про історію свята. Виявляється, що Хелловін походить від стародавнього кельтського свята жнив та днів мертвих. Традиція виникла понад 2 тисячі років тому. Древні кельти, які жили на території сучасної Великобританії, ділили рік на дві частини – світлу і темну (літо і зиму). І коли темна частина змінювала світлу (наприкінці жовтня), у кельтів починалися гучні гуляння – Самайн. Після прийняття християнства у IX столітті 1 листопада почали відзначати День усіх святих. Дата збіглася із язичницьким Самайном. В англійській мові цей день має назву "All Hallow’s Eve" і якщо скоротити, виходить Halloween.

 Також, під час святкування було проведено безліч конкурсів у ході яких, учні проявляли свої фізичні та розумові здібності.

 Завдяки дружній атмосфері, що панувала протягом Хелловіна цей вечір став надзвичайно святковим та позитивним!

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити