Шановні колеги, учні, співробітники, гості!

 Сердечно вітаю педагогічних працівників, учнів, усіх співробітників Житомирського вищого професійного училища-інтернату з визначною подією - 50-річчям від дня його заснування. За десятиліття, що минули, наш навчальний заклад виріс у потужний навчально-виховний центр. Крок за кроком зусиллями педагогів, організаторів училища нарощував свій освітній потенціал.

 Сьогодні тисячі висококваліфікованих робітників, підготовлених у КСРУ ЖВПУ-І, успішно працюють у всіх сферах народного господарства, впроваджуючи у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї, громадянськістю, моральністю, культурою й сумлінням підтверджуючи високоякісну марку свого закладу. Сукупний внесок усіх, чия доля пов’язана з училищем, у становлення й розвиток нашого регіону важко переоцінити.

 Щира подяка всьому колективу училища за те, що у нелегких умовах сьогодення, у складний перехідний період ми зуміли зберегти та примножити свої багаторічні традиції, зміцнити матеріально-технічну базу, не розгубити кадровий потенціал, щира подяка, що самовіддано продовжуєте почесну справу виховання молоді з особливими освітніми потребами і сприяєте становленню високоосвіченого покоління України.

 Є всі підстави сподіватися, що училище і далі буде йти магістральним шляхом розвитку, наполегливо впроваджуватиме сучасні науково-технічні досягнення, новітні технології, інформаційні системи, формуватиме громадян нової формації, що дозволить йому і в майбутньому посідати чільне місце серед провідних закладів професійної освіти країни.

 Зичу колективу невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії – творіння добра, виховання кваліфікованих фахівців, поширення знань і професіоналізму.

 Молодому поколінню учнів бажаю досягти своєї мети, знайти гідне місце у житті, зустріти добрих і надійних друзів. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! На вас покладено велику громадянську відповідальність за розбудову демократичної європейської України.

 Ще раз щиро вітаю усіх нас зі славетним ювілеєм – 50 річчям Житомирського вищого професійного училища-інтернату!

 Слава КСРУ ЖВПУ-І!

 Слава Україні!

З повагою

Директор училища

Олена Дерев’янко

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити