4-5 листопада 2019 року велика і дружня сім’я нашої славної КСРУ «Житомирське вище професійне училище-інтернат» Житомирської обласної ради відзначила свій ювілей – 50 річчя!

 Від душі ЩИРО ДЯКУЮ за чудові привітання, добрі побажання, приділену увагу і приємні слова. У відповідь бажаю кожному миру і добра, благополуччя і світла, радості і любові, удачі та щастя!

 Окрема подяка голові Житомирської обласної державної адміністрації Бунечку В.І., голові Житомирської обласної ради Ширмі В.В., директору департаменту праці, соціальної та сімейної політики Прокопцю Ю.В., голові профспілки працівників соціальної сфери у Житомирській області Шушпану В.П., народному депутату Верховної ради Кузьміних С.В., депутату обласної ради Романському І.В. за такі щирі вітання! Вони наповнили душу колективу училища світлом і теплом, подарували надію на подальші звершення, віру в успіх!

 Хочемо подякувати Господу Богу, Пречистій Діві Марії і всім святим за їхню ласку, що ми маємо такого доброго провідника, настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору отця Богдана Бойко, який несе істину до наших сердець. Щедрих Божих ласк, міцного здоров’я, витривалості, наснаги й сили в нелегкому служінні на Божій ниві.

 Велика подяка творчим колективам за ті емоції та тепло, що подарували учням, колективу, гостям: академічному хореографічному ансамблю «Сонечко» керівник Гузун М.С, хореографічному колективу«Зорі полісся» Житомирського будинку культури УТОГ керівник Михайло Ткачук, вокальному ансамблю училища «Сузір’я» керівник Волотовська О.Г., які створювали урочисту та радісну атмосферу піснями і запальними танцями, яскравими костюмованими виступами. Нехай Господь благословить Вас і Вашу працю, надає наснаги, сил, здоров’я та піднесеного настрою Вам і Вашим рідним!

 Висловлюємо подяку народному артисту України Юрію Градовському, пісні у Вашому виконанні зачарували всіх присутніх в залі. Ваше мистецтво – унікальна перлина в короні скарбів культури Житомирщини. Живіть і творіть на благо нашої області та всієї України.

 Щиро вдячна друзям, від яких надійшли вітальні адреси з нагоди святкування 50-річчя КСРУ ЖВПУ-І, колективам підприємств, установ, організацій, загальноосвітніх шкіл, коледжів, університетів, громадської ради Житомирської ОДА, громадським організаціям, спонсорам та жителям міста.

 Хочу сказати велике і щире «дякую» моїм дорогим і чудовим працівникам Училища. Шановні, ви завжди були моєю підтримкою і опорою, ви для мене стали справжніми друзями, вірними товаришами. Дякую за спільну роботу, старанну працю і виручку в потрібний час, спасибі за теплу і дружню атмосферу в колективі, за відмінний і оптимістичний настрій. Бажаю всім вам подальших успіхів, великих перемог і великих планів!

З повагою

Директор училища

Олена Дерев’янко

 

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити