У рамках роботи літературного гуртка «Житомирщина мистецька» викладач зарубіжної літератури Яремчук О.І. провела захід присвячений життю та творчості легендарної людини ХХ століття, актору, поету, музиканту – Володимиру Висоцькому, біографія якого пов’язана з Україною та містом Житомир.

Про творчість відомої особистості можна говорити нескінченно. Висоцький написав понад 700 віршів та пісень, зіграв близько 30 ролей у фільмах (зокрема «Місце зустрічі змінити не можна», «Вертикаль»). У роки суворої цензури Висоцький торкався цілої низки заборонених тем, через що й сам багато в чому був під забороною, але, попри всі обмеження, популярність Висоцького була й залишається донині феноменальною. Це обумовлюється його людською чарівністю і масштабністю особистості, поетичним даром, унікальністю виконавської майстерності, граничною щирістю, волелюбністю, енергетикою виконання пісень і ролей, точністю розкриття пісенних тем і втілення образів.

Багато творів Володимира Семеновича актуальні й сьогодні. Можливо тому, за результатами опитування 2010 року, Висоцький зайняв друге місце в списку «кумирів XX століття» після Юрія Гагаріна.

Активну участь у заході взяли учні груп ОСК-31, ОЕМ-31, ОЕМ-32 та педагоги: Карабєнкова І.П., Нестеров В.П,. Моргун О.В. Учні дізналися багато цікавого про Володимира Висоцького, читали його вірші та слухали пісні.

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити