У періоди душевної кризи або коли хворіємо, ми мимоволі шукаємо точку опори всередині себе. Для того, щоб зцілитися, потрібно сконцентрувати внутрішні сили. Допоможе у цьому воістину чарівна терапевтична техніка - створення або заповнення мандали. Саме цю техніку вчора під час заняття з учнями використовувала у своїй роботі практичний психолог Алла Калінчук.

Мандалотерапія є однією з різновидів арт-терапії та містить у собі елементи психотерапії, що допомагає краще зрозуміти себе та проникнути в глибини своєї підсвідомості.

За великим рахунком будь-яка творча дія: малювання, ліплення, вишивання - сприяє зняттю напруги. Однак мистецтво, сконцентроване в колі, володіє особливою магією: ми неначе створюємо своє священне місце захисту. Вважається, що зла сила не може проникнути всередину кола. На психологічному рівні це означає, що людина центрується: знаходить центр своєї особистості та знаходить там сили, одночасно окреслюючи межі між собою і світом. Таким чином, мандала - унікальний засіб, що допомагає дістатися до внутрішнього стрижня і тих резервуарів енергії, які в ньому таяться.
 

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити