Вчора у Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги пройшов ХІ Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль-реквієм вшанування воїнів України «Розстріляна молодість».

Фестиваль на рівні Житомирської області був започаткований Анатолієм Шмалюком, членом Національної спілки журналістів України, письменником і поетом, полковником СБУ у відставці у 1999 році з метою військово-патріотичного виховання молоді, вшанування подвигу воїнів України, мужності та героїзму під час виконання військового обов’язку, привернення уваги суспільства до проблем ветеранів війни, воїнів України, солдатських та офіцерських вдів, матерів, дітей. З 2009 року захід став всеукраїнським.

На фестивалі свої роботи представили 24 заклади професійно-технічної освіти та 19 аматорських колективів, серед яких наші учні на чолі з керівниками Тетяною Пеньківською, Михайлом Шарандак та Олегом Рудюк були нагороджені дипломом у номінації «Декоративно-ужиткове, образотворче мистецтво та технічна творчість».

Вітаємо!

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити