Кохання – найбільша таємниця для людей. Від людей різного віку та статі можна почути різні думки на одне запитання «Що ж таке кохання?». Кохання – це основа світу, основа життя. Це єдине почуття, що не залежить ні від чого та ні від чого. Коли кохаєш, тільки цим і живеш. Кохання – це таємнича формула щасливих сімейних стосунків на все життя.

Кохання… Воно для кожного своє, воно настільки різне й щоразу неповторне, що йому не можна дати чіткого визначення. Кохання – це те, що допомагає; це те, що змушує страждати; це те, що дарує неповторне й ні з чим непорівнянне щастя. І досить часто не можна сказати, що це за щастя, від чого, чому й звідки воно узялося. Тобі просто добре і ти насолоджуєшся цим почуттям…

Вчора у гуртожиток нашого училища завітало, майбуть, найдивовижніше та найпрекрасніше свято - День святого Валентина. Усі присутні мали чудову нагоду помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя, помріяти, загадати бажання, що неодмінно здійсняться та поринути у романтичний світ поезії й музики. Святковому настою сприяли й різноманітні прикраси, що були виготовлені дівчатами з гуртка «Планета творчості».

По завершенні дійства відбулося чаювання та дискотека.

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити