Сьогодні світ відзначає Міжнародний день польоту людини в космос, а Україна святкує День працівників ракетно-космічної галузі.

108 хвилин. Рівно стільки тривав політ Юрія Гагаріна в космосі в 1961 році. І ці 108 хвилин стали початком справжньої космічної ери. Після того як Гагарін сказав «Поїхали!» і махнув рукою, космос відкрив землянам свої простори. І ось, через півсторіччя, людина замахнулася на підкорення Марсу.

Раз у раз вчені обіцяють ось-ось колонізувати червону планету і зайнятися подальшим підкоренням Сонячної системи.

Космічна гонка на Землі йде повним ходом. Фахівці вже навчилися створювати «багаторазові» ракети, які можна повернути на Землю і запустити знову; планують видобуток корисних копалин в космосі; збираються знищувати космічне сміття за допомогою лазера.

Того і дивися, в недалекому майбутньому почнемо святкувати ще й День космічного туризму. А все завдяки найдопитливішим людям планети, які щодня виконують свою працю з особливою пристрастю і натхненням.

Спеціально до Всесвітнього дня авіації та космонавтики Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова підготував святкову програму публікацій: космічний контент з різними цікавинками, що постійно оновлюється.

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити