2020-й – рік 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини.

Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.  

Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу. Не шкодуючи ані душі, ані тіла народ України героїчно та мужньо виборював для світу свободу від нацистських загарбників. Ці закарбовані в історії події пробуджують в кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу. Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні.

Сьогодні, коли на Сході України триває збройна агресія Росії проти України та лунають постріли, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету!

2

Наш навчальний заклад з повагою та трепетом вітає кожного з вас

з прекрасним святом — Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Світла пам'ять тим, хто загинув та низький уклін нашим ветеранам, які, ризикуючи власним життям, вибороли життя для нас! Нехай жодне покоління не знатиме горя, втрат та ворожого гніту. Нехай подвиги, відвага й мужність надихають людей, а свято залишає сльози щастя та зворушливу радість у серцях, об'єднуючи душі!

Ми у Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити