Сьогодні в актовому залі учні, працівники, гості та педагоги училища з захопленням подивилися веселу, цікаву, гумористичну конкурсну програму КВК, де одна з команд стала «Містером училища 2018р» в День Святого Валентина.

 

Активну участь взяли команди учнів І курсу з професії ОЕМ: група ОЕМ 11 «Василі», капітан Огородник Олександр та група ОЕМ 12 «Купідони-гопники», капітан Дячков Владислав.

Звичайно, який же конкурс без компетентного та справедливого журі – викладач Мінгазов Руслан Рифович; бібліотекар - Ягоджинська Світлана Вікторівна; керівник вокального гуртка - Волотовська Олена Григорівна, практичний психолог – Калінчук Алла Борисівна.

Голова журі заступник директора з НВР Сахневич Ірина Демʼянівна та лічильна комісія – майстри виробничого навчання Ірина Петрівна Карабєнкова та Катерина Миколаївна Кобернік.

Програма конкурсу:

1.Креативне представлення команд - «Візитка».

2. Розминка "Смішне про кохання".

3. Художній конкурс "Намалюй Валентинку - знайди половинку".

4.Танцювальний батл.

5. Музичний конкурс "Пісня про кохання".

Весь конкурс супроводжувався влучними цікавими номерами гурту «Сузір’я», розповіддю ведучими про День Святого Валентина та побажаннями з Валентинок зі скриньки.

Перемогла команда учнів групи ОЕМ 12, але, вітаємо всіх! Ви всі справжні Містери училища. Бажаємо всім успіхів, любові та гарного настрою!!!! До нових зустрічей!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити