Нарешті настала весна – пора сонця, радості, квітів й надії. І якби там не було холодно, все ж весна, переступивши через снігові замети, озветься до нас радістю. Розтане сніг, відступлять морози, в серце постукає надія. Надія, що всі зимові негаразди, так як і зима, минуть, відлетять і світ оновиться.

06 березня в актовому залі училища відбулося свято Весни. Учні училища підготували святковий концерт для жінок та дівчат.

Жінка! Тебе оспівують у музиці, поезії, живописі і скульптурі. Образ твій звеличується все частіше в мистецьких творах. Так було, є, так буде вічно. Бо вічна краса твоєї душі, вічна доброта твого серця…

Жінка! Скільки в цьому слові ніжності, мудрості, сили і доброти. В шані схиляємо голови перед тобою, жінко. В тобі поєдналося все прекрасне, добре, чисте. Адже жінка – кохана, дружина, хранителька сімейного щастя. Адже жінка прийшла в цей світ для любові.

Щирі слова вітання ведучих, пісні гурту «Сузір’я» та першокурсників, запальний танок дуету «Сахара» - це подяка жінкам за доброту, за щирість і ласку.

Ми низько вклоняємось вам, і не тому, що сьогодні 8 Березня, а тому, що ви — жінки! Бо це ваші муки дають нове життя!Це ваше велике терпіння, ваші руки і ваші серця виховують з дівчаток і хлопчиків прекрасних дівчат і благородних юнаків яких, ваш труд, ваша любов благословляють на подвиги в ім’я життя на Землі.

Вклоняємось тобі, мати роду людського, ім'я якій — Жінка. Миру і щастя землі, по якій ідеш ти, Жінко!..

Додати коментар


Захисний код
Оновити