Відколи на Сході країни йде війна, туди, де стоять на варті Миру наші воїни-захисники, учні та педагогічні працівники Комунальної соціально-реабілітаційної установи «Житомирське вище професійне училище-інтернат» Житомирської обласної ради кілька разів на рік передають вітальний привіт та гостинці, зібрані від щирого серця вихованцями та наставниками.

26 грудня 2018 року ми приєдналися до акції «Подарунки на Схід», яка була організована керівниками ТОВ ТРК "Союз-TV". Заступник голови учнівського самоврядування Мельниченко Анатолій (гр. ЕОМ-31), голова Ради гуртожитку Підкаура Едуард (гр. ОЕМ-31), голова фракції «Преси та інформації» Д’ячков Владислав (гр. ОЕМ-22) разом з практичним психологом Калінчук Аллою Борисівною від наших учнів завезли листи, малюнки та подарунки, які були адресовані нашим воїнам-захисникам.

«Ми хочемо підтримати бойовий дух тих, хто далеко за межами власної домівки, відстоює кордони України, привітати їх з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим. Ми чекаємо всіх наших захисників додому з Перемогою! Слава героям України!», ˗ говорить голова Ради гуртожитку Підкаура Едуард.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити