З 27.02.2019 року продовжується державна кваліфікаційна атестація в КСРУ ЖВПУ-І. Сьогодні – це оператори комп’ютерного набору, офісні службовці (бухгалтерія).

  Після завершення навчання кожний учень повинен уміти самостійно виконувати всі роботи, передбачені освітньо-кваліфікаційною характеристикою, технологічними умовами і нормами, установленими у відповідній галузі.

  Сьогодні на захисті дипломних робіт учні показали знання та вміння: як правильно вести на основі прибуткових і видаткових документів касову книгу, звіряти фактичну наявність грошових сум і цінних паперів із книжковим залишком, складати касову звітність; як за дорученням здійснювати роботу з оперативного обліку основних засобів та інших необоротних активів, готової продукції, товарів, витрат сировини, матеріалів, палива, електроенергії та інших комунальних витрат, виходів працівників на роботу, понаднормових годин роботи тощо, готувати відповідну інформацію; як виконувати реєстрацію бухгалтерських проводок і рознесення їх за рахунками, проводити нескладні розрахунки за окремими ділянками бухгалтерського обліку; виконувати поточні завдання в межах своєї професії за розпорядженням та дорученням керівництва бухгалтерії; стежити за зберіганням бухгалтерських та нормативно-правових документів, які стосуються його діяльності та ін.

 Показ презентацій та доповідей – це кропітка робота не тільки учнів, а й майстрів в.н. Купрієнко А.В. та Василенко О.Г., викладача Штуль В.М.

  Група гідно захистилась – завтра випуск, отримання дипломів! Вітаємо!

Додати коментар


Захисний код
Оновити