Життя і довголіття нерозривно пов'язані зі здоров'ям, на яке впливає безліч чинників. Спорт (або його відсутність) - один з них.

  Наразі, проблема занять спортом як ніколи актуальна, адже більшість людей свідомо обмежують рухову активність: надають перевагу лежанню на дивані перед телевізором, іграм за комп’ютором чи віртуальному спілкуванню, ніж пробіжці, пішій або велопрогулянці лісом та активним рухливим іграм. Це тягне за собою погіршення кровообігу, травлення, зору, сну, функціонування суглобів і хребта, а також погіршується пам’ять та настрій.

  Фізична активність, навіть незначна, допомагає тілу підбадьоритися, а психіці — відпочити: коли людина зайнята вправами їй ніколи перейматися колишніми невдачами або проблемами. Крім цього, спорт допомагає загартувати силу волі, підвищити самооцінку і опірність стресам, дозволяє стати мотивованим і працездатним, повернути внутрішню рівновагу.

 Тож, якщо перед вами постало питання, розпочинати заняття спортом чи ні, адже на вулиці весна і організм сам прагне до руху, радимо не вигатися, а діяти.

 02.04.2019 року в нашому училищі відбулася лінійка «Спорт у житті людини», присвячена Дню здоров’я.

 Учні переглянули цікавий відеофільм про вплив спорту на життя кожної людини та прослухали лекцію, щодо важливості активного способу життя. Найкращим спортсменам нашого училища були вручені грамоти.

   Відповідальний за проведення лінійки Мінгазов Р.Р., викладач фізичного виховання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити