10-16.06.2019 року наші спортсмени-початківці, «сонячні» діти з Житомира, поїдуть на Європейську молодіжну спартакіаду гри у Боччє для людей з інвалідністю у м. Брно (Чехія). Це єдина команда з України, яка буде представляти нашу країну на спартакіаді!  

   Сьогодні, завдяки підтримці практичного психолога Калінчук Алли та викладача з фізичної культури Бондарчука Віталія, у наших юних спортсменів пройшло тренування – підготовка до змагань.

  Бочча (Боччє) - рухлива гра з м'ячами для особливих людей, що входить до переліку параолімпійських видів спорту. Ця гра має давню традицію: у Туреччині було знайдено кам'яні кулі - прототипи бочче, датовані 7000 до н.е. Також в Єгипті були знайдені подібні об'єкти в гробниці (2 тисячоліття до н.е.). Згодом кулі для гри виготовляли зі слонової кістки, однак вони були надзвичайно дорогими, адже вибиралися лише найбільш однорідні слонячі бивні (1 з 50). З винаходом пластмаси кулі для гри в бочче почали виготовляти з цього матеріалу, що зробило цей вид спорту доступнішим.Для гри потрібні ґрунтове чи заасфальтоване поле і металеві або пластмасові кулі. Гра потребує високої сконцентрованості, адже треба не тільки не дати суперники виграти кулі, але й розташувати свої знаряддя якомога ближче до залікової зони.

  Давайте разом побажаємо нашим спортсменам удачі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити