Дорогі випускники!

  Щиро вітаю вас з отриманням диплому!

 Три роки тому ви перетнули поріг Комунальної соціально-реабілітаційної установи «Житомирське вище професійне училище-інтернат» як учні, а тепер залишаєте його кваліфікованими робітниками. У стінах своєї Альма-матер ви отримали необхідні знання, навички та досвід, зустріли своїх найліпших друзів, товаришів, коханих, реалізували себе у навчальній, спортивній, громадянській та творчій діяльності. Зі свого боку педагогічний колектив і керівництво училища зробили усе, щоб ваші учнівські роки були максимально насиченими та незабутніми.

  Зараз ви тримаєте у своїх руках не просто документ про повну професійну освіту, а квиток у майбутнє. Диплом кваліфікованого робітника є перепусткою у світ професійного зростання та наукових пошуків. Кожен випуск учнів – особливий, і ми, ваші наставники, віримо, що ви з гідністю прямуватимете своїм життєвим шляхом, прославляючи своє училище і свою Батьківщину.

  Більшість з вас вже отримали перше робоче місце та високу оцінку своїх умінь і це не може не тішити, адже ваші особисті досягнення свідчать про те, що зусилля ваших педагогів дали щедрі плоди. Ви – наша гордість! Ви – обличчя нашого Училища!

  Ви – покоління молодих, розумних і талановитих людей, які вже сьогодні будують майбутнє нашої держави. Нехай набуті за час навчання знання стануть вашим провідником на шляху до мрії, до укріплення демократичних прав і свобод України.

  Щиро бажаємо вам, дорогі випускники, здоров’я, невичерпної енергії, любові та натхнення! Нехай кожен ваш день буде осяяний променями щастя, радості та надії! Ми всім серцем віримо, що ваша плідна робота й активна громадянська позиція будуть запорукою миру на нашій землі!

  З повагою директор училища

  Олена Дерев’янко

Додати коментар


Захисний код
Оновити