Дорогі першокурсники!

  Прийміть найщиріші вітання з Днем знань, з високим Почесним Званням - Учень Комунальної соціально-реабілітаційної установи «Житомирське вище професійне училище -інтернат»!

  Відсьогодні ви – повноправні члени нашої великої і дружної училищної родини. На вас чекає цікаве і насичене учнівське життя, і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому.

  Дорогі учні, педагогічний колектив! Шановні батьки! Від імені адміністрації Училища сердечно вітаю вас з початком нового навчального року та з Днем знань!

   2019 рік – це ювілейний, знаковий рік – 50-річчя нашого славетного Училища.

  За 50 років свого існування училищем підготовлено тисячі висококваліфікованих робітників, серед яких відомі науковці, державні діячі, керівники провідних підприємств різних галузей народного господарства України.

   Хотілося б, щоб і ви, наші учні, вийшли зі стін училища не лише конкурентоспроможними робітниками, а й успішними людьми, патріотами своєї держави. Переконана, що учні ЖВПУ-І за роки навчання використають весь потужний навчально-виробничій потенціал для здобуття знань і духовного зростання.

  Працюйте наполегливо, адже попереду іспити і заліки, які поставить вам життя, тож ваші зусилля обов’язково принесуть користь і державі, і регіону, і вашій родині.

  Приймальна кампанія ще триває, але вже зараз з радістю можемо переконливо запевнити, що самовідданою працею, наполегливістю, активною роботою із місцевими школами, підприємствами, бізнес-структурами й суспільною громадою ми довели, що здатні витримати конкуренцію, що ми сучасні, прогресивні та надійні!

 Попереду на нас чекає напружена, але цікава робота, з якою ми пов’язуємо великі сподівання! А зараз ми продовжуємо розвивати славетні традиції минулого та впроваджувати нові, продовжуємо жити повноцінним життям!

 Не витрачайте марно дорогоцінний час, друзі! Учнівські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, часом закоханості та яскравих вражень, що будуть супроводжувати вас все життя. Сподіваюсь, в Училищі ви знайдете справжніх друзів і однодумців.

 Зичимо усім учням натхнення та доброго настрою. Йдіть за покликанням серця, вдосконалюйте свої знання, втілюйте мрії у життя! Саме ви, молоді, перспективні та прогресивні, потрібні країні!

 Вітаємо й батьків наших вихованців! Міцного здоров’я вам, терпіння та віри у своїх нащадків!

  Найщиріші слова подяки за щоденну кропітку працю та високий професіоналізм – нашим педагогічним працівникам, які щедро діляться своїми знаннями та мудрістю, плекають справжніх патріотів нашої держави.

  Бажаю вам усім здоров’я, щастя, бадьорості, невичерпної творчої енергії, миру та оптимізму, нових досягнень і злетів!

З повагою і найщирішими побажаннями

Директор училища

Олена Дерев’янко

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити