Сьогодні радісний і хвилюючий день. Саме сьогодні до нашої великої родини вливається гомінке поповнення першокурсників.

  Цього дня у нашому училищі відбувся урочистий захід, присвячений Дню знань. День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

 Директор КСРУ ЖВПУ-І Олена Дерев’янко привітала присутніх з початком нового навчального року. У своєму вітальному слові вона наголосила, що освіта є основою успішної кар’єри та благополучного життя. Стрімкий розвиток технологій, наукових галузей, інноваційних підходів потребує безперервного навчання і постійного вдосконалення професійних навичок. З особливими словами вітання директор училища звернулася до першокурсників, які влилися у нашу учнівську родину, та побажала їм яскравого і незабутнього учнівського життя, знайти нових друзів, здобути перший професійний досвід і осягнути секрети майбутньої професії.

 Зі святковою подією усіх присутніх привітав почесний гість – заступник директора Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Павлюк Василь Петрович. Також, приємним сюрпризом стало вітальне слово нашої гості - менеджера з персоналу мережі ресторанів м. Житомира "Salad" Анни Сегедіної, яка подарувала м'ясорубку та посуд для професії кухар, кондитер, і запевнила, про пдальшу тісну співпрацю.  

  Під час концертної програми відбулося вручення першокурсникам символічного ключа до знань – ознаки початку нового учнівського життя!

 Після завершення свята, викладачі продовжили спілкування із учнями у затишних аудиторіях.

  У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити