10 вересня 2019 року в актовій залі ЖВПУ-І пройшла загальноучилищна лінійка на тему: «Поспішай робити добро», присвячена Міжнародному Дню благодійності.

  На лінійці учні насолодилися чудовими віршами та мелодичними піснями, прослухали байки, а також переглянули цікаві відеоролики. Проводила захід Купрієнко Алла Володимирівна.

  Робити добро чи ні — особиста справа кожної людини. Кожен з нас має право морального вибору, який відображає його поведінку в різних життєвих ситуаціях. Однак, саме добро уособлює собою загальне щастя людства, шлях до світла та процвітання. А отже, якщо ми прагнемо бути щасливим – необхідно робити добрі справи.

  На жаль, доля людини — це не пряма світла смуга, а тернистий шлях, наповнений різноманітними випробуваннями. Ніхто не знає, яким буде його завтрашній день і чи буде він взагалі. Життєві обставини можуть скластися так, що багата людина стане бідною, а здорова — захворіє. І той, хто не допомагав іншим — сам може потребувати допомоги.

  Будьте добрими, говоріть добрі слова, робіть добрі справи. Доброта — це та людська якість, на якій будується світ. Вона має властивість поширюватися та повертатися до того, від кого починалася. Недарма народне прислів’я говорить: «Твори добро, і воно тобі повернеться».

Ми у Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити