Термін навчання – 3 роки(на базі 9 класів)

Термін навчання – 1 рік 6 місяців (на базі 11 класів)

Рівень кваліфікації – 3 розряд

Галузь застосування комп’ютерної техніки охоплює практично всі сфери діяльності людини: у космосі, в промисловості, у медицині, в транспорті, у побуті – усюди. Але з часом будь-яка техніка потребує обслуговування та ремонту. Тому спеціалісти з ремонту сучасної електронної техніки потрібні скрізь і завжди. Вони «діагностують», «лікують» і «реанімують» техніку, продовжуючи її життя. Саме цими спеціалістами є електромеханіки з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. 

Вони ремонтують та обслуговують персональні комп’ютери,  ноутбуки, планшети та комплектуючі до них; монітори, принтери, сканери та іншу техніку; здійснюють монтаж та налаштування локальних комп’ютерних  мереж, мережі Інтернет.

Після закінчення навчання випускники мають широкий вибір для працевлаштування: сервісні центри та майстерні, магазини продажу офісної техніки, виробничі лінії заводів та багатьох інших закладів. А деякі наші випускники відкривають власну справу, займаючись ремонтом комп’ютерної та офісної техніки, мобільних телефонів.

Ця професія є сучасною, актуальною, цікавою та перспективною.