Студентський гуртожиток ЖВПУ-І радо вітає мешканців та відвідувачів.

У гуртожитку створено сприятливі умови для проживання, навчання та відпочинку.

Проведено благоустрій території гуртожитку, у фойє облаштовано робоче місце для чергових та інформаційні стенди учнівського самоврядування.

DSCN0454

DSCN0444

DSCN0449

На кожному поверсі гуртожитку є побутове приміщення, обладнане електричними плитами, холодильниками, робочими столами та прасувальними дошками.

Студенти дбають про покращення і підтримання належного порядку, допомагають у ремонтних роботах.

DSCN1216

DSCN1224

DSCN1225

DSCN0871

DSCN0372

В гуртожитку створені належні умови для організації самопідготовки.

До послуг учнів кімната самопідготовки, укомплектована комп’ютерами, підручниками, методичними матеріалами та періодичними виданнями з фаху.

Вихователями гуртожитку створені папки методичних матеріалів на допомогу самостійного оволодіння учнями навичок роботи з книгою, елементами конспектування та реферування.

До роботи кімнати самопідготовки залучаються учні, які здійснюють якісне інформування про нові надходження, організовують цикли книжкових виставок з питань професійної підготовки, випускають літературний календар. До послуг учнів-випускників створено банк даних про вищі навчальні заклади, в яких можна продовжити навчання.

Контроль за самопідготовкою учнів здійснюють вихователі та чергові класні керівники груп, який проводить предметні консультації.

В кімнаті відпочинку учні можуть переглянути телепередачі та відеофільми різної тематики. В теплій дружній атмосфері тут проходять зустрічі з творчими особистостями, літературні вечори, бесіди та засідання студентських клубів.