Президент ради гуртожитку - Музиченко Наталія Ігорівна

Огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку:

З метою покращення житлово-побутових умов в гуртожитку щорічно проводяться огляди-конкурси на кращу кімнату гуртожитку.

Організатори конкурсу – дирекція училищу, адміністрація гуртожитку, комітет профспілки педагогічних працівників та співробітників училища та учнівська рада гуртожитку.

Переможці огляду конкурсу нагороджуються цінними та заохочувальними призами від дирекції училища, учнівського самоврядування та профспілкого комітету педагогічних працівників та співробітників училища.

Результати огляду-конкурсу постійно висвітлюються в стінгазеті гуртожитку та сайті навчального закладу.

Наведемо порядок у власному домі:

Адміністрація гуртожитку спільно із учнівською радою здійснюють роз’яснювальну роботу серед студентів з питань збереження майна в кімнатах та місцях загального користування.

Санітарно-побутовий сектор учнівської ради контролює дотримання розпорядку дня в гуртожитку, організовує чергування учнів, турбується про нормальне функціонування побутових приміщень (кухонь, душової і т.д.), проводить змагання на кращу кімнату, слідкує за збереженням державного майна та дотриманням належного санітарного стану в гуртожитку.

Вихователі та члени санітарно-побутового сектору учнівської ради гуртожитку щоденно здійснюють контроль за санітарним станом житлових кімнат та побутових приміщень гуртожитку. Результати перевірки висвітлюються на екрані санітарного стану.

Щочетверга проводиться загальний санітарний день під час якого здійснюється генеральне прибирання гуртожитку та прилеглої території.