Наукова періодика України − видавнича система, яка містить більше 30 журналів України з історії, економіки, культурології, медицини, мистецтвознавства, педагогіки, політології, технічних наук, фізики та математики, філології, філософії. 

Світова цифрова бібліотека (WDL) надає безкоштовний доступ в мережі Інтернет в багатомовному форматі до великої кількості матеріалів, що представляють культури різних країн світу. 

Академия Google − безкоштовна пошукова система повних текстів наукових публікацій усіх форматів та дисциплін.

Наукова електронна бібліотека eLIBRARY.RU - це найбільший російський інформаційно-аналітичний портал у сфері науки, технології, медицини та освіти, що містить реферати та повні тексти понад 19 млн наукових статей і публікацій, у тому числі електронні версії понад 3900 російських науково-технічних журналів, з яких понад 2800 журналів у відкритому доступі.

Електронно-бібліотечна система видавництва «Лань» − це класичні праці з історії, філософії, соціології, літературознавства, економіки, права, психології, педагогіки та інших наук, а також художня, у тому числі зарубіжна література мовою оригіналу. Доступ до безкоштовних колекціям надається всім зацікавленим користувачам на постійній і безкоштовній основі. 

RePEc (Research Papers in Economics – Дослідницькі Труди з Економіки) − це міжнародна некомерційна база даних, яка містить наукові статті різних видань в галузі економіки та суміжних наук, створена спільними зусиллями волонтерів 75 країн світу (включаючи Україну) з метою популяризації та поширення наукових знань. Мета проекту – децентралізація бібліографічних баз даних, наукових статей, книг, частин з книг та компонентів програмного забезпечення, які підтримуються волонтерами. Усі зібрані дані використовуються у різноманітних сервісах, детально описаних на сайті RePEc.

Довідник журналів з відкритим доступом послуга, яка забезпечує доступ до повнотекстових рецензованих наукових журналів з відкритим доступом та статей з них. Довідник прагне бути всеосяжним і охоплювати всі наукові і академічні журнали відкритого доступу, які відповідають відповідній системі контролю якості. Для журналів не існує обмежень в мовах або предметних областях. Метою довідника є підвищення наочності і простоти використання відкритого доступу наукових та академічних журналах сприяючи більш широке їх використання. Довідник містить 9804 журналів з 124 країн світу та 1 573 847 статей.

ArXiv.org − система електронного відкритого доступу до 901072 електронної публікацій з фізики, математики, інформатики, біології, фінансів і статистики. ArXiv.org відповідає академічним стандартам Корнельського університету. ArXiv є власністю і управляється Корнельським університетом, приватного навчального закладу. ArXiv фінансується Корнельським університетом для бібліотеки, Фондом Саймонса та членів-установ різних країн світу і є безприбутковим проектом.

Електронна бібліотека «Grebennikon» містить статті, опубліковані в спеціалізованих журналах Видавничого дому «Гребенников», має зручний рубрикатор (250 тем), містить докладні анотації до статей, володіє можливістю пошуку статей за автором, назвою і ключовими словами.