16711523 398000743890563 1108131742798645699 nХто такий психолог - це звичайна людина, яка довго слухає клієнта після чого допомагає знайти вихід з різних ситуацій.

З ким працює психолог – працює з  людьми, які не почувають себе щасливими або мають труднощі у вирішенні проблем у відношеннях з іншими або у досягненні бажаної мети.

У яких ситуаціях може допомогти психолог:

Психолог виступає певним дзеркалом, дає людині можливість побачити своє життя, проблеми з боку. Застосувати все те, що може допомогти звести містки між собою та людьми, соціум.

Отже:

  • якщо у вас виникли невідкладні проблеми які ви не можете вирішити без сторонньої допомоги;
  • якщо, стурбовані ви своїми особистими стосунками з найріднішою людиною, чи відчуваєте творчий спад і потребуєте перегляду свого розпорядку з точки зору раціонального розподілу часу, чи просто необхідно виговоритися – все це може стати предметом індивідуальної бесіди з психологом, соціальним педагогом чи однією з тем тренінгового курсу.
  • якщо ви хочете розібратися у своїх психологічних проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для Вас рішення;
  • якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи порозумітися з викладачами;
  • якщо, ви зіткнулися з труднощами у навчанні: не можете адаптуватися у новому колективі, побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, невпевнені у своєму виборі тощо.

Читайте також: