Увага: обмеження для вантажівок на дорогах Житомирщині з 9 липня

9 липня на дорогах Житомирської області діятиме обмеження

З 9 липня з 11 години на автомобільних дорогах Житомирщини введено тепловий режим. З метою збереження дорожнього покриття, вантажівкам заборонено рухатися при температурі повітря вище +28 градусів Цельсія. Ця заборона стосується транспортних засобів з фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн. Про це інформує патрульна поліція Житомирської області.

Патрульна поліція Житомирської області просить водіїв таких вантажівок

Патрульна поліція Житомирської області закликає водіїв перечекати спекотний період на майданчиках для тимчасової стоянки та біля об’єктів дорожнього сервісу. Обмеження руху не стосується транспортних засобів, які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій, перевозять швидкопсувні вантажі, антисанітарні, живі вантажі, вантажі підвищеної небезпеки, військові вантажі, товари подвійного призначення та/або майно, що використовується для потреб оборони та інше. Патрульні повідомляють, що про зняття обмежень буде повідомлено додатково, і закликають слідкувати за їхньою сторінкою.

Погода в Житомирі на цей тиждень

10 липня, середа

У Житомирі та по області очікується суха, спекотна погода з малохмарним небом. Опадів не передбачається. Вітер буде північно-східний зі швидкістю 5-10 м/с. Температура вночі коливатиметься від 17 до 22 градусів тепла, а вдень очікується від +28 до +33 градусів за Цельсієм.

11 липня, четвер

У Житомирі та по області буде малохмарна погода без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі становитиме 17-22 градуси тепла, а вдень очікується від +28 до +33 градусів за Цельсієм.

12 липня, п’ятниця

Очікується без опадів. Температура вночі буде від 19 до 24 градусів тепла, а вдень підніметься від +30 до +35 градусів за Цельсієм.

Пожежна небезпека лісів залишається на надзвичайно високому рівні (5 клас), що може впливати на різні галузі економіки та умови життєзабезпечення населення.

Раніше у підвалі приватного будинку неподалік Житомира правоохоронці виявили теплицю, де власник вирощував коноплі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *