Фортифікаційні споруди на Житомирщині : на що виділено 2 млрд грн за 3 роки

Фортифікаційні споруди: як Україна посилює оборону

З початку 2022 року до нашого часу на будівництво оборонних і військово-інженерних споруд у Житомирській області місцевий бюджет виділив майже 120 мільйонів гривень. Ще 2 мільярди гривень на ці цілі надійшло з резервного фонду державного бюджету.

Інформація про фінансування військових споруд у Житомирській області: деталі

У відповіді від ЗМІ департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації, підписаній керівником Сергієм Сорокіним, зазначено, що на будівництво фортифікаційних та військово-інженерних споруд у Житомирській області у 2022 році було виділено 407 тисяч 243 гривень, у 2023 році — 48 мільйонів 330 тисяч 434 гривень, а у 2024 році — 67 мільйонів 988 тисяч 613 гривень. Також зазначено, що майже 2 мільярди гривень на реалізацію заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності, надійшло у квітні 2024 року згідно з рішенням Кабінету Міністрів. Інформація щодо виконавців будівельних робіт не була зазначена у відповіді через її конфіденційний характер, як вказано у відповіді ЗМІ.

Департамент оборони Житомирської області відмовляє у розголошенні інформації

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації відповів на запитання ЗМІ, зазначивши, що не мають інформації щодо суми фінансування фортифікаційних та військово-інженерних споруд на 2025 рік.

У відповіді департаменту регіонального розвитку зазначено, що вони відмовляються від оприлюднення інформації про виконавців будівельних робіт та плани фінансування фортифікаційних споруд на наступний рік з метою збереження конфіденційності отриманої інформації та з огляду на національну безпеку, територіальну цілісність або громадський порядок.

Раніше на сайті президента України зареєстрована петиція, що закликає перевести чоловіків до 25 років з обліку військовозобов’язаних на облік призовників. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *