Житомир отримає нове фармацевтичне виробництво: компанія релокує потужності з Харкова

Сесія міської ради. Житомир, 27 червня 2024 року

На позачерговій сесії міськради Житомира міський голова Сергій Сухомлин повідомив про наближене відкриття фармацевтичного виробництва, яке спеціалізуватиметься на виготовленні вакцин та лікарських засобів. Він зазначив, що фірма «Біолік Фарма», яка виробляє понад 100 найменувань медикаментів, вирішила відновити свої потужності в Житомирі після того, як їх виробництво поблизу Харкова було обстріляне і втратило половину своєї продуктивності.

Розширення виробництва в Житомирі: нові можливості для місцевих жителів

Приміщення у Житомирі вже було придбано, і частину обладнання вже доставили туди. До початку повномасштабного відновлення роботи на підприємстві працювало більше ніж чотири сотні людей, а в Житомирі планується розпочати роботу з близько двох сотень співробітників. Однак є плани на розширення виробничих потужностей, що призведе до збільшення кількості працевлаштованих осіб.

За планами, реконструкція має бути завершена протягом наступного року. Сьогодні, 27 червня, на позачерговій сесії було ухвалено рішення про надання дозволу на складання технічної документації.

Біолік Фарма релокує потужності з Харкова

“Біолік Фарма” – це відомий український виробник фармацевтичної продукції, який випускає понад 150 найменувань ліків, включаючи вакцини. Через військові дії та обстріли, підприємство втратило близько 50% своїх потужностей, розташованих поблизу Харкова.

Тож, прийнявши рішення про релокацію, “Біолік Фарма” придбала приміщення у Житомирі та розпочала процес реконструкції, який, за планами, буде завершено протягом року.

Нові можливості для Житомира:

  • Створення робочих місць: На першому етапі планується працевлаштувати близько 200 осіб, а надалі, з розширенням виробництва, кількість робочих місць має зрости.
  • Розвиток економіки: Житомир отримає нове підприємство, яке буде сплачувати податки та стимулювати розвиток місцевої економіки.
  • Доступ до ліків: Завдяки новому виробництву, жителі Житомира та інших регіонів України матимуть кращий доступ до якісних ліків та вакцин.

Переїзд “Біолік Фарма” до Житомира — це не просто економічна подія. Це також свідчення стійкості та прагнення українського бізнесу до розвитку навіть в умовах війни.

Раніше депутат Житомирської районної ради Олександр Міщенко розкрив інформацію про виявлення неправомірної схеми привласнення земельної ділянки, яка має яблуневий сад, на проспекті Миру в Житомирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *