На Житомирщині чотирирічну дитину госпіталізували після того, як вона з’їла сирі гриби

Сирі гриби

Учора, 11 червня, до лікарні у Романівці було госпіталізовано чотирирічну дитину, яка поїла сирі гриби. Інформацію про це надав лікар-анестезіолог з палати інтенсивної терапії Олег Пащинський.

Звернення за медичною допомогою після споживання сирих грибів

За словами Олега Пащинського, чотирирічна дитина з’їла два сирих гриби, що є їстівними. Батьки помітили це і вирішили звернутися за медичною допомогою, хоча симптомів отруєння не виявлено. Їхня дитина була госпіталізована до лікарні, де провела 12 годин у реанімації. Після цього її стан покращився, і її перевели у дитяче відділення.

Безпечне введення печериць у раціон дітей: поради від педіатра

Педіатр Олена Власова рекомендує, що Американська академія педіатрії не бачить перешкод для введення штучно вирощених печериць у раціон дітей з 6 місяців, але вони повинні бути приготовані та подрібнені перед подачею. З 18 місяців можна починати давати дітям сирі шматочки печериць, але варто завжди враховувати смакові уподобання малюка.

Для дітей не рекомендується вживання диких грибів, оскільки це може призвести до харчового отруєння або навіть загрози життю. Загалом, хоча деякі медичні джерела зазначають можливість споживання сирої печериці з 17 місяців, Олена Власова особисто вважає, що краще утриматися від введення грибів у раціон дітей до 3-х років.

Раніше було опубліковано, що мешканці будинку на вулиці Польовій в Житомирі тривожаться через розгульне спілкування та споживання алкоголю під їх вікнами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *