Три дитячі будинки сімейного типу збудують у Житомирі за кошти уряду Естонії

Три дитячі будинки сімейного типу збудують у Житомирі за кошти уряду Естонії

Під час візиту на Житомирщину, міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна особисто взяв участь у закладенні фундаменту перших двох будинків для сімей, що переїхали до міста з Херсонщини. Цю новину він також поділився у своєму Twitter.

Урочисте закладення фундаменту для нових будинків у Житомирі

У Житомирі було урочисто закладено перший камінь для наступних двох житлових будинків, що вважається важливим кроком у відновленні України. Міністр Цахкна відзначив, що до Різдва три великі родини, включаючи тих, хто прийняв дітей на виховання, матимуть безпечний та затишний будинок. У ході свого візиту, він також провів зустріч з українським омбудсменом Дмитром Лубінцем, обговорюючи співпрацю у питанні повернення дітей, які були незаконно вивезені до росії.

Житомирська громада, 1 червня 2024 року / фото: Cуспільне Житомир/Дмитро Поліщук

Естонська делегація підтримує Україну

Благодійна ініціатива, започаткована Естонією, спільно з участю Житомирської обласної військової адміністрації та громади Житомира, дозволить ще трьом великим сім’ям отримати нові, сучасні будинки. Вони створять безпечні умови для життя та нададуть місцевим жителям нові оселі, які відповідатимуть сучасним вимогам.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна та виконавчий директор Естонського центру з міжнародного розвитку Клен Яратс, які взяли участь у цьому заході, обіцяли, що діти та батьки, які евакуювалися з Херсонської області, отримають нові оселі. Вони підкреслили успішний досвід співпраці з українськими партнерами та підтвердили свої зобов’язання.

На місці майбутніх осель діти, батьки та гості заховали капсулу пам’яті з побажаннями та малюнками, які стануть свідками подій цієї важливої історії в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *