Зміни у Житомирі: обмежать безоплатний проїзд у громадському транспорті за часом

З початку липня у Житомирі встановлять часові обмеження для безоплатного проїзду

З початку липня у Житомирі встановлять часові обмеження для безоплатного проїзду в комунальному транспорті для пільговиків. 

Заступник міського голови Олександр Шевчук повідомив, що згідно з рішенням виконкому, яке відтерміновано на 1 липня, пенсіонери та люди з інвалідністю третьої групи матимуть можливість користуватися безплатний проїздом з 10 до 16 години за умови наявності відповідних документів. 

З 1 липня у Житомирі пільговий проїзд у громадському транспорті буде обмежений у часі

Згідно з інформацією, наданою заступником Житомирського міського голови Олександром Шевчуком, з 1 липня 2024 року у Житомирі буде запроваджено часові обмеження на безоплатний проїзд у комунальному транспорті для пільговиків.

Ось основні моменти:

  • Хто отримує пільги: Пенсіонери за віком та люди з інвалідністю 3 групи.
  • Коли надається пільговий проїзд: З 10:00 до 16:00.
  • Вартість проїзду в інші години: 5 гривень.
  • Який транспорт охоплюється: Тільки комунальний транспорт.
  • Коли набере чинності: З 1 липня 2024 року.

Важливо зазначити, що ці обмеження не стосуються проїзду в приватному транспорті. Пільговики, які мають право на безоплатний проїзд протягом усього дня, згідно з законодавством, зможуть ним користуватися. Пасажирам рекомендується мати при собі відповідні посвідчення та карту для підтвердження права на пільговий проїзд.

Раніше вийшла публікація, що у Житомирі понад 60% громадського транспорту пристосовано для забезпечення потреб людей з інвалідністю. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *