Депутатам Житомирської облради хочуть скасувати премії — які причини

Депутати Житомирської обласної ради

Депутати обласної ради готуються голосувати за зменшення виплат для Олега Дзюбенка, який тимчасово лідирує радою, а також заступника голови Володимира Ширму. На черговій сесії Житомирської обласної ради будуть розглядатися пропозиції щодо змін в умовах оплати праці керівника і заступників голови облради, зокрема щодо скасування преміювання.

Перегляд умов оплати праці керівників Житомирської облради

Зазначається, що є пропозиція про зменшення виплат Олегу Дзюбенкові, який виступає першим заступником голови Житомирської облради та, фактично, очолює раду через відсутність керівника, а також заступнику голови Володимиру Ширмі.

У планах виключити деякі пункти з рішення, яке було прийняте 27 листопада 2020 року:

  • Проводити щомісяця преміювання голови Житомирської обласної ради в 50% сталого окладу, з урахуванням додатків за ранг, стаж роботи та особливості роботи й т. д.
  • Виплачувати премії до Дня Конституції України, Дня Незалежності України та Дня місцевого самоврядування кратно посадового окладу.

Якщо депутати підтримають ці зміни, вони будуть враховані під час виплати за червень. Крім премій, керівники Житомирської облради також отримують надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці в розмірі 90% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

Додатково може надаватися матеріальна допомога для розв’язання соціально-побутових питань та підтримка на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати. Також, Олегу Дзюбенкові та Володимиру Ширмі призначена доплата за науковий ступінь кандидата економічних наук у розмірі 5% посадового окладу.

Олег Дзюбенко та його тимчасове очолення Житомирської облради

13 травня перший заступник голови від Малинського округу Олег Дзюбенко брав участь у нараді щодо забезпечення зазначених показників з мобілізації. До цього він працював у обласному ТЦК та соціальної підтримки та відвідував лише сесії облради. Проте пізніше повернувся до роботи у раді.

У кінці 2020 року депутат (партія “Наш край”) став першим заступником голови Житомирської обласної ради. У квітні 2022 року він добровільно вирушив на мобілізацію і служив у Житомирському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Тоді разом з ним у військову частину пішов і голова Житомирської облради Володимир Федоренко (який і досі знаходиться на службі).

Оскільки Федоренко ще не повернувся зі службового обов’язку, згідно з Законом України “Про місцеве самоврядування”, Дзюбенко як перший заступник автоматично виконує обов’язки голови облради. Загалом на наступній сесії Житомирської облради планується розгляд понад 60 питань.

Раніше на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook депутат Житомирської районної ради Олександр Міщенко розкрив інформацію про виявлення неправомірної схеми привласнення земельної ділянки, яка має яблуневий сад, на проспекті Миру в Житомирі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *