Естонія виділить €56 мільйонів на проєкти в Житомирській області

Естонія планує запровадити низку нових проєктів з відновлення на Житомирщині

У проміжку 2024-2027 років Естонія надасть додаткові 56 мільйонів євро на проєкти в Житомирській області, що було заявлено надзвичайним та повноважним послом Естонії в Україні Аннелі Кольк в інтерв’ю.

Естонія збільшує фінансування на відбудову України: з 4 до 56 млн євро

Аннелі Кольк зазначила, що Естонія стала однією з перших країн, яка почала підтримувати відбудову України під час війни два роки тому. Вона вказала, що у 2022 році було виділено 4 мільйони євро, у 2023 році — 8 мільйонів євро, а на наступні роки до 2027 року заплановано 56 мільйонів євро. Враховуючи обмеженість бюджету, Естонія обрала Житомирську область для реалізації проєктів, таких як будівництво дитячого садка в Овручі та відновлення моста в Малині спільно з Житомирською обласною адміністрацією.

Естонія розгортає амбітні проєкти в Житомирській області

Посол Естонії Аннелі Кольк зазначила, що її країна планує реалізувати понад 10 проєктів на Житомирщині, зокрема відновлення школи мистецтв у Малині, будівництво укриття для семи дитячих будинків і реконструкцію будівлі під житло для внутрішньо переміщених осіб в Овручі. 

Також у Житомирській громаді розпочато підготовку до будівництва трьох дитячих будинків сімейного типу. Кольк наголосила на важливості надання людям надії та підтримки, зазначивши, що їхня ініціатива спрямована на створення умов для повернення тих, хто виїхав з України через війну.

Як було освітлено Zhvpu, перша леді разом із командою Фундації Олени Зеленської та делегацією з Естонії відвідали велику прийомну родину Мельників із Донеччини, для якої був збудований дім у Житомирській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *