Протест поблизу ТЦК на Житомирщині: мешканці не вірять, що чоловік помер від епілепсії

Протест поблизу ТЦК на Житомирщині: мешканці не вірять, що чоловік помер від епілепсії

У місті Баранівка Житомирської області мешканці зібралися поблизу 2-го відділу Звягельського районного військкомату та приймальної комісії. Люди висловлюють сумнів у тому, що місцевий мешканець, який пройшов медичну комісію у військкоматі наприкінці травня, помер від епілепсії. Відеозапис мітингу біля будівлі військкомату з’явився у мережі у середу, 5 червня.

Місцеві жителі вимагають відсторонення причетних осіб до завершення слідства

Поліція повідомила, що приблизно 100 місцевих мешканців, переважно жінок, зібралися біля ТЦК. Вони гучно скандували “ганьба” та “вбивці”. Заступниця начальника відділу комунікації Нацполіції в Житомирській області Іванна Сілецька розповіла, що група громадян зустрілася з представниками ТЦК.

Місцева жителька Надія Ошатюк, коментуючи ситуацію, зазначила, що поки слідство не завершиться, немає можливості зробити висновок, чи було це вбивство, чи нещасний випадок. Вона також заявила про намір зібрати кошти для наймання кримінального адвоката, який міг би допомогти в цій справі, оскільки вона є дуже публічною.

Трагедія в Територіальному центрі комплектації

У ТЦК на Житомирщині сталася трагедія – чоловік помер 2 червня. Згідно з повідомленням, 28 травня до 2 відділу Звягельського РТЦК та СП був доставлений військовозобов’язаний Сергій для проходження ВЛК.

За вказівкою ТЦК, свідки зауважили, що чоловік кілька днів перед цим перебував у стані алкогольного сп’яніння і мав сліди легких травм. На ранок 29 травня він переніс епілептичний напад, ймовірно, викликаний тривалим вживанням алкоголю.

Територіальний центр надав чоловікові першу допомогу і викликав “швидку”. Слідчо-оперативна група на місці інциденту кваліфікувала його як самокаліцтво. У лікарні 2 червня чоловік помер від наслідків епілептичного нападу.

У ТЦК підкреслили, що під час експертизи не виявлено ознак зовнішнього впливу на чоловіка. Нагадаємо, раніше була публікація про цю подію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *