Житомирський ТЦК відхиляє твердження про смерть чоловіка від побиття — помер від нападу епілепсії

Житомирський ТЦК відхиляє твердження про смерть чоловіка від побиття — помер від нападу епілепсії

Чоловік, якого доставили на медичне обстеження, помер внаслідок епілептичного нападу, а не внаслідок побиття військовослужбовцями, повідомили у Фейсбуці Житомирського обласного територіального центру та служби психологічної допомоги.

Чоловік помер від епілептичного нападу, а не в результаті нападу військовослужбовців

У повідомленні вказано, що 28 травня 2024 року військовозобов’язаного Сергія К. доставили до 2-го відділу Звягельського РТЦК та СП для проходження ВЛК. Свідки зауважили, що чоловік кілька днів перед цим вживав алкоголь і мав легкі ознаки травмування.

Уранці 29 травня у чоловіка стався епілептичний напад, викликаний тривалим вживанням алкоголю. Йому була надана перша невідкладна медична допомога та викликана “швидка”. Слідчо-оперативна група на місці події кваліфікувала цей інцидент як самокаліцтво.

Смерть чоловіка в ТЦК: експерти не виявили слідів фізичного насильства

Згідно з інформацією від ТЦК, на 2 червня зазначено, що чоловік, який отримав травми під час епілептичного нападу, помер у лікарні. Слідчі, які провели експертизу, зауважили, що не було жодних ознак стороннього фізичного впливу на чоловіка. Повідомлення про смерть 32-річного Сергія К. з’явилося в одному з місцевих пабліків. Під записом зібралося багато коментарів, які стосуються можливої причини його смерті, яка, за деякими думками, пов’язана із побиттям військовослужбовцями.

Раніше стало відомо, що у Житомирі впроваджують проєкти для збільшення потужностей з виробництва електроенергії. Про це в інтерв’ю повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *