Трагедія у Житомирській області: ТЦК розкриває подробиці смерті чоловіка після ВЛК

Трагедія у Житомирській області: ТЦК розкриває подробиці смерті чоловіка після ВЛК

Після того, як чоловік помер через кілька днів після відвідування Територіального Центру Комплексного Обслуговування у Житомирській області, розпочато офіційне службове розслідування щодо причин його смерті. Житомирський обласний ТЦК та Служба безпеки України у Facebook оприлюднили відповідне повідомлення.

Розслідування смерті військовозобов’язаного в Баранівці

Внаслідок інциденту, що трапився у місті Баранівка, військовозобов’язаного з алкогольним сп’янінням доставили до 2-го відділу Звягельського районного ТЦК та СП для проходження військово-лікарської комісії. Його стан вимагав повернення додому, проте він вирішив залишитися в розташуванні роти охорони, пояснивши це своїм самотнім проживанням та поганим самопочуттям від алкоголю.

За інформацією від ТЦК, чоловік зателефонував родичам після пробудження та повідомив про свої наміри, підтвердивши, що до нього не застосовувалися ніякі протизаконні дії.

Наступного ранку, за словами військових, у нього виник перший епілептичний напад, який призвів до падіння та удару головою об кахельну підлогу. Після надання домедичної допомоги та виклику “швидкої”, стався другий напад. Потерпілого доставили до лікарні, де він перебував чотири дні, перед тим, як його смерть була зафіксована правоохоронними органами.

Представники ТЦК висловлюють попередню думку, що травми були отримані в результаті падіння під час нападів та надання медичної допомоги. Вони також вважають, що деякі особи намагаються використати цей випадок для маніпулювання громадською думкою та спроби дискредитації заходів мобілізації.

Інформація щодо трагедії

Попередньо, Житомирський обласний ТЦК повідомив про загибель військовозобов’язаного, який помер після відвідування центру. За словами пресслужби військкомату, чоловік переніс епілептичний напад і був госпіталізований, але впродовж кількох днів помер у лікарні. Правоохоронні органи розпочали розслідування за цим фактом.

Раніше у місті Баранівка Житомирської області мешканці зібралися поблизу 2-го відділу Звягельського районного військкомату та приймальної комісії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *