У Житомирі впроваджують додаткові потужності для виробництва електроенергії

У Житомирі впроваджують додаткові потужності для виробництва електроенергії

У Житомирі впроваджують проєкти для збільшення потужностей з виробництва електроенергії. Про це в інтерв’ю повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Житомир нарощує енергетичні потужності: плани та реалізація нових проєкті

Сергій Сухомлин зазначив, що всі повинні готуватися до складних часів, як улітку, коли спека збільшує використання кондиціонерів, так і взимку, коли починається опалювальний сезон. Він нагадав, що першу зиму війни Житомир пройшов успішно, майже без відключень. Наразі в місті ведуться роботи з будівництва додаткових потужностей для виробництва електроенергії. Один об’єкт уже введений в експлуатацію, а ще кілька знаходяться на етапі монтажу. Сергій Сухомлин підкреслив, що це децентралізована система, яка може забезпечувати електроенергією комунальні підприємства, лікарні та окремі мікрорайони, і в основному складається з газопоршневих машин.

Житомир розробляє ряд проєктів для забезпечення стійкості енергопостачання

За словами міського голови, у Житомирі планується запустити проєкт будівництва ще однієї ТЕЦ на деревині, яка буде виробляти електроенергію. Також до вересня планується запустити роботу сонячних панелей для об’єктів Житомирводоканалу, що забезпечить додаткові 3 мегавати електроенергії. Паралельно місто очікує можливість отримати близько п’яти газопоршневих машин.

Міський голова також зазначив, що місто має великий проєкт, який може забезпечити 13 мегаватів електричної енергії, а саме станцію зі спалювання переробленого сміття. Цей проєкт буде представлений на конференції з питань відновлення України, яка відбудеться у Берліні за тиждень. Міський голова наголосив, що зараз робляться всі можливість для того, щоб місто не потрапило у ситуацію відключення від енергосистеми.

Раніше було опубліковано, що за кошти гранту Європейського банку реконструкції та розвитку у Житомирі збудовано нову тролейбусну лінію, яка сполучає мікрорайон Мальованка із залізничним вокзалом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *