З 1 липня у житомирському громадському транспорті можна буде оплатити поїздку QR-квитком

Як придбати квиток з QR-кодом

З початку липня 2024 року готівковий розрахунок у громадському транспорті Житомира буде замінено на безготівковий. Цю інформацію нагадали у пресслужбі Житомирської міської ради 21 червня.

Житомир переходить до безготівкових QR-квитків у громадському транспорті з 1 липня

Згідно з повідомленням, з 1 липня 2024 року в громадському транспорті Житомира введуть безготівковий розрахунок, доступний за допомогою транспортної картки, банківської картки або QR-квитка. Останній можна буде придбати у терміналах і використовувати на всіх маршрутах міського транспорту протягом 48 годин після придбання. Покупцям рекомендують купувати не більше двох квитків, кожен з яких коштуватиме 15 грн.

Як купити QR-квиток

  • Натисніть на кнопку “Купити квитки”.
  • На екрані термінала з’явиться інформація про покупку двох одноразових QR-квитків за 30,00 грн. Зверніть увагу, що одна поїздка коштує 15,00 грн у будь-якому виді транспорту (тролейбус, трамвай, автобус). Рекомендується використовувати транспортну карту СitiCard або згенерувати квиток у мобільному додатку, також можна оплатити проїзд банківською карткою.
  • Вставте паперові купюри для оплати.
  • Отримаєте квиток з інформацією про одну поїздку, термін дії – 48 годин, дату і час продажу, що стане дійсним після валідації.
  • Прикладіть квиток до камери валідатора; після зчитування QR-коду він стане дійсним.

З 21 червня такий QR-квиток можна буде придбати в тестовому режимі перед запуском 1 липня, щоб уникнути ажіотажу.

У Житомирі понад 60% громадського транспорту пристосовано для забезпечення потреб людей з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *