З початку 2024 року у Житомирській області народилося 2962 дитини — кого більше

У Житомирській області народилося 2 446 дітей

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Житомирської області, з 1 січня по 24 червня цього року у пологових відділеннях медичних закладів області народилося 2962 дітей: 1530 хлопчиків і 1432 дівчаток.

Народження в умовах війни: виклики та підтримка для вагітних

У ситуації воєнного конфлікту, коли мир і безпека перебувають під загрозою, значення питання народжуваності стає особливо важливим і потребує особливої уваги. Кожен збройний інцидент призводить до страждань і втрат. В таких негативних умовах народження нового життя стає виразом сміливості та віри у майбутнє.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану медичні заклади можуть надавати медичну допомогу вагітним без направлення. У тих закладах, що мають угоду з Національною службою здоров’я України, вагітні мають можливість отримувати безплатний медичний супровід, включаючи розробку індивідуального плану вагітності, лабораторні аналізи та необхідні інструментальні обстеження.

Декілька цікавих фактів про народження в Житомирській області

  • З початку року в області щодня народжувалося в середньому 42 дитини.
  • Найбільше дітей народилося в травні – 527.
  • Найменше — у лютому – 397.
  • Найпопулярнішими іменами для хлопчиків цього року стали Артем, Олександр та Назар.
  • А для дівчаток — Анна, Софія та Марія.

Раніше Сергій Сухомлин представив важливі для міста проєкти, які потребують грантового фінансування: реабілітаційний центр та онковідділення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *