Мер Житомира розкрив результати візиту до Берліну: проєкт на 200 млн

Мер Житомира

Сергій Сухомлин, мер Житомира, відвідав Німеччину для участі у Міжнародній конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024), що проходила у Берліні 11-12 червня 2024 року. Він поділився результатами свого візиту у відеозверненні, опублікованому 13 червня.

Сухомлин звітує про успішні переговори та нові ініціативи після візиту до Берліну

Мер Житомира повернувся з відрядження у Берлін, де він взяв участь у конференції з відновлення України, яка розпочалася з 11 червня. Він також згадав про закриту зустріч представників «Укренерго» з іноземними фондами та банками, де були представлені проєкти відновлення енергетики України. В результаті Житомир отримав можливість представити свої ініціативи, зокрема щодо газопоршневих машин, які забезпечують теплокомуненерго електроенергією і теплом.

У Берліні мер зустрівся з керівником інвестиційного фонду для обговорення можливості встановлення додаткових потужностей в Житомирі на цьому році. Спільно з представниками теплокомуненерго вже працює група спеціалістів, щоб забезпечити стабільне функціонування міста взимку.

Також Сергій Сухомлин обговорив зустріч з представниками німецького державного банку KfW, під час якої вони розпочали роботу щодо кредиту на термомодернізацію шкіл і садочків. Він також представив три інші важливі для міста проєкт, які потребують грантового фінансування: реабілітаційний центр, онковідділення і ще один енергетичний проєкт, спрямований на покращення життєзабезпечення Житомира.

Нові інвестиційні проєкти та перспективи розвитку

Мер Житомира, Сергій Сухомлин, розповів про результативні зустрічі під час свого візиту до Берліну. Одна з них відбулася з представниками американського фонду IFC, з яким вже майже рік ведуться переговори щодо фінансування проєкти нової лікарні в Житомирі. Вони висловили готовність фінансувати розробку відповідної проєктної документації. Також мер поділився інформацією про зустріч щодо великого інвестиційного проєкту у місті, вартістю понад 200 млн євро, який передбачає створення значної кількості робочих місць. Учасниками цієї зустрічі були представники Міжнародного валютного фонду, віцепрем’єр-міністр України та численні фонди інвестиційних компаній з Європи.

Ситуація з електроенергією в Житомирі — у місті впроваджують проєкти для збільшення потужностей з виробництва електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *