Екологи виявили нове звалище відходів у центрі Житомира поблизу житлового будинку

Чергове сміттєзвалище у Житомирі виявили екологи у середмісті

В середмісті Житомира знову виявлено несанкціоноване звалище, повідомив заступник начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу Сергій Малярчук.

Державна екологічна інспекція Поліського округу реагує на виявлене сміттєзвалище у Житомирі 

Сергій Малярчук повідомив, що було зафіксовано несанкціоноване сміттєзвалище поруч із житловим будинком на вулиці Старий Бульвар, 14 у Житомирі. Після розгляду звернення на “гарячу лінію”, інспектори здійснили виїзд та перевірили територію, де виявили це звалище. Державна екологічна інспекція Поліського округу направила лист до Житомирської міськради з проханням прийняти рішення та провести заходи щодо його ліквідації.

Інспекція повинна бути повідомлена про результати розгляду та заходи, які були прийняті, у визначені законодавством строки, разом з відповідними документами та фотоматеріалами.

Екоінспектори Житомира виявили нові стихійні сміттєзвалища

На початку червня 2024 року екоінспектори Житомирської області виявили ще три стихійні сміттєзвалища на території Житомирської територіальної громади. Це сталося після того, як у кінці травня було знайдено ще одне несанкціоноване звалище поблизу одного з гаражних кооперативів у Житомирі.

Загалом, за останній місяць екоінспектори зафіксували чотири стихійні сміттєзвалища на території Житомира.

Це свідчить про те, що проблема забруднення довкілля сміттям у Житомирі залишається актуальною. Екоінспектори вже звернулися до Житомирської міської ради з проханням вжити заходів щодо ліквідації цих сміттєзвалищ. Важливо зазначити, що скидання сміття у несанкціонованих місцях є грубим порушенням природоохоронного законодавства України. За такі дії передбачено штрафи для фізичних та юридичних осіб. Крім того, несанкціоновані сміттєзвалища шкодять довкіллю та створюють ризик для здоров’я людей. Тому важливо, щоб усі жителі Житомира дотримувалися правил поводження з побутовими відходами та викидали сміття лише у спеціально відведених для цього місцях.

На сторінці у соціальній мережі Facebook депутат Житомирської районної ради Олександр Міщенко розкрив інформацію про виявлення неправомірної схеми привласнення земельної ділянки, яка має яблуневий сад, на проспекті Миру в Житомирі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *