Учнівське життя

ato Кухар/кондитер cook1 electromechanik1 elactromehanik3 slusar secretar office exhibition excursion1 excursion vid IMG_8028 IMG_8059 fest 12299493_950887581644084_483880875
preload image preload image

  Учнівське життя − це не тільки навчальні заняття, заліки та іспити, але й найяскравіша і незабутня пора у житті кожного учня! Роки навчання у ЖВПУ-І проходять в круговороті різноманітних подій − тут кипить життя творчих колективів, панує дух спортивних перемог та азарту наукових змагань. Наші двері завжди відкриті для найактивніших та амбітних молодих дівчат та хлопців. 

  У нашому навчальному закладі налагоджена система підтримки молодіжних ініціатив, тому саме у ЖВПУ-І твої найсміливіші ідеї перетворяться у реальні проекти!

 Реалізувати власні проекти з командою однодумців можна у Клубі волонтерів та Раді учнівського самоврядування.

 Відчути на собі магію сцени та показати все, на що ти здатний можна у гуртках найрізноманітніших напрямків. Також, в училищі діє вокальний гурт «Сузір’я», який займає провідні позиції у районних, обласних і всеукраїнських конкурсах.

  Масштабно і весело проходять в училищі традиційні учнівські заходи. Серед них посвята в Учні, Конкурси професій, ігри «Що? Де? Коли?», Фестиваль «Райдуга», та,  звичайно, «День училища». А такі заходи, як «Міс і Містер ЖВПУ-І», фестивалі «Сяйво надії» та «На крилах надії», можна назвати візитними картками училища.

  У ЖВПУ-І створені всі умови для занять фізичною культурою і спортом. Ти можеш займатися армреслінгом, пауерліфтінгом, настільним тенісом, а також відвідувати зал, що оснащений усім необхідним, щоб зберегти здоровий дух у здоровому тілі. Наші спортивні команди − неодноразові переможці Всеукраїнських змагань, рекордсмени та чемпіони не лише України, але й Європи.

  У нашому училищі знайдеться місце для всіх!