Учнівське життя

ato Кухар/кондитер cook1 electromechanik1 elactromehanik3 slusar secretar office exhibition excursion1 excursion vid IMG_8028 IMG_8059 fest 12299493_950887581644084_483880875
preload image preload image

   Учнівське життя − це не тільки навчальні заняття, заліки та іспити. Хочеш провести цей час цікаво? Адже це найяскравіша і незабутня пора в житті кожного учня! Роки навчання в ЖВПУ-І проходять в круговороті різноманітних подій − тут кипить життя творчих колективів, панує дух спортивних перемог і азарту наукових змагань.

Двері завжди відкриті для найактивніших і амбітних. Докласти свої сили і реалізувати власні проекти з командою однодумців можна в Клубі волонтерів, Раді учнівського самоврядування..

В училищі налагоджена система підтримки молодіжних ініціатив, і саме тут твої найсміливіші ідеї перетворяться в реальні проекти.

Відчути на собі магію сцени і показати все, на що ти здатний заради слави, можна в гуртках ЖВПУ-І, який об'єднує колективи найрізноманітніших жанрів і напрямків. Вже 15 років в училище існує вокальний гурт «Сузір’я», який займає провідні позиції в районних, обласних і всеукраїнських конкурсах.

Масштабно і весело проходять в училищі традиційні учнівські заходи. Серед них посвята в Учні, Конкурси професій, ігри «Що? Де? Коли?», Фестиваль «Райдуга», звичайно ж, «День училища». А заходи «Міс і Містер ЖВПУ-І», фестивалі «Сяйво надії» та «На крилах надії», можна назвати візитними картками училища.

У ЖВПУ-І створені всі умови для занять фізичною культурою і спортом. Спортивні команди ЖВПУ-І − неодноразові переможці Всеукраїнських змагань, рекордсмени та чемпіони України, Європи.

Проявити свої таланти і вміння може кожен! Головне − бути впевненим у своїх силах і успіху!

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ

zal0
У ЖВПУ-І створені всі умови для занять фізичною культурою і спортом. Перш за все, це великий спортивний зал, можливостями якого може користуватися будь-який учень і співробітник училища.

Є ігрові майданчики для баскетболу, волейболу, бадмінтону, тенісу, малі зали для гімнастики і фітнесу. У гуртожитку обладнана тренажерна зала для фізичної реабілітації учнів.

Спортивну честь ЖВПУ-І захищають 7 збірних команд: пауерліфтинг, баскетбол, волейбол, настільний теніс, шахи, армспорт, спортивне орієнтування.zal1

У багатьох з цих видів спортсмени ЖВПУ-І не раз ставали переможцями та призерами всеукраїнських і міжнародних змагань.

Керівництво ЖВПУ-І активно підтриму є розвиток спорту і фізичної культури. Учні, які проявили себе в спорті, активно заохочуються винагородами та цінними подарунками.