Бухгалтерія забезпечує оформлення всіх документів, необхідних для відображення фінансово-господарської діяльності училища, вчасну виплату заробітної плати викладачам та співробітникам, стипендії учням, які навчаються за рахунок бюджетного фінансування, виплату коштів, направлених на здійснення господарських операцій, пов’язаних із функціонуванням різних служб училища. У цьому відділі завжди можна отримати кваліфіковану консультацію з приводу нарахувань заробітної плати за рахунок бюджетного та спеціальних фондів, стипендії, інших виплат, правильного ведення бухгалтерського обліку матеріально-відповідальними особами у структурних підрозділах, а також отримати іншу інформацію, потрібну в процесі роботи різних служб і підрозділів училища.  

Очолює даний підрозділ головний бухгалтер Пеляк Людмила Степанівна. У її підпорядкуванні знаходиться колектив із досвідчених бухгалтерів, які забезпечують точне відображення всіх фінансових операцій на рахунках бухгалтерського обліку.

Результатом злагодженої роботи колективу бухгалтерії є вчасне складання балансів, своєчасне звітування перед Житомирською обласною радою, державним казначейством, державними фондами та іншими державними установами.

Підрозділ працює в тісній взаємодії з іншими підрозділами училища: відділом кадрів, навчальною частиною, бібліотекою, профспілковими комітетами та іншими.

Контактна інформація:

Адреса: 10029, Україна, м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 43

Телефон: +38 (0412) 47-32-76

 

Рекомендовано до ознайомлення: