IMG 15607ff61a694cc80b89b2ee2601bd18 VЦентр професійної кар’єри є структурним підрозділом Комунальної соціально-реабілітаційної установи «Житомирське вище професійне училище-інтернат».

У своїй діяльності Центр керується Конституцією, основними законами України, державними та обласними цільовими програмами, нормативними документами Міністерства соціальної політики України, Державного та обласного центрів зайнятості щодо надання профорієнтаційних послугнаселенню, нормативними документами Училища, рішеннями педагогічної ради, а також даним Положенням.

Діяльність Центру направлена на ефективну роботу, щодо сприяння працевлаштування випускників з метою сприяння реалізації їх прав на працю та забезпеченню випускників першим робочим місцем, відстеження їх кар’єрного зростання, підвищення кваліфікації або перепідготовці у разі потреби, а також на координацію роботи в Училищі по цим питанням.

Участь та взаємовідносини училища з іншими зацікавленими організаціями у створенні та сприянні діяльності Центру регламентуються відповідними угодами.

Керівник центру професійної кар’єри в КСРУ ЖВПУ-І  Максимкіна О.Б.

IMG 4e05a3b60a7df7d5217b14ed4cae958a V

 

Контактна інформація:

м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 43

(0412) 47-32-71, 47-32-74

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Зв'язок з роботодавцями:

Житомирський обласний центр зайнятості

Житомирський міський центр зайнятості

 

 

Рекомендовано до ознайомлення: