Комунальна соціально-реабілітаційна установа "Житомирське вище професійне училище-інтернат" Житомирської обласної ради - єдиний державний освітній заклад у північному регіоні, де учням з особливими потребами надається комплексна реабілітація, а саме: професійна, соціальна, психологічна, медична, фізична та трудова. 

Наша практика показала значне підвищення ефективності реабілітації саме при комплексності реабілітаційних заходів. Тому головним завданням колективу училища є: 

  • відновлення можливостей учня здійснювати дозвіллєву та рекреаційну діяльність відповідно до своїх інтересів та уподобань;
  • підтримка життєвої та соціально-культурної активності людини;
  • створення сприятливого психоемоційного середовища засобами спілкування та дозвілля;
  • набуття навичок пристосування до нових умов життя;
  • освіта для дорослої людини.

В училищі працює учитель-реабілітолог Пронь Ігор Григорович. Він займається проведенням психолого-педагогічних спостережень; аналізує та фіксує динаміку розвитку й особливості фізичних і розумових досягнень наших учнів; проводить навчальні, виховні, соціально-адаптаційні, реабілітаційні, корекційні, компенсуючі заходи та заняття (лікувальна фізкультура, лікувальний масаж). Вчитель також організовує виконання індивідуального плану реабілітаційної роботи з дитиною в установі та сім’ї; залучає членів сім’ї учня до участі у навчально-реабілітаційній роботі, правильного використання прийомів психолого-педагогічної корекції особистості, застосування відновлювальних занять та вправ, подолання фізичних або розумових вад, недоліків та негативних звичок.

До Ігора Григоровича можуть звернутися по допомогу усі бажаючі!

 

Рекомендовано до ознайомлення: