Педагогічні працівники, творча молодь Житомирського вищого професійного училища-інтернату запрошують Вас до активної співпраці. Ми розповімо Вам про свої успіхи і тривоги, поділимося радісними хвилинами і проблемами. 

ЖВПУ-І − унікальний і соціально-значущий навчальний заклад вищої освіти, яке забезпечує право на реалізацію безмежних можливостей особам з обмеженими можливостями здоров'я.

Життя навчального закладу – цікава книга, кожна сторінка якої дихає поезією вчительських буднів, музикою професійних злетів і крилатої наснаги, величними справами його випускників.

Від початку свого існування професійно-технічний ліцей, а тепер вище професійне училище, дало путівку в життя понад п’ятнадцяти тисячам випускників. Сьогодні вони успішно працюють в Україні та далеко за її межами. Чимало з них стали провідними спеціалістами галузевих міністерств та відомств, підприємств та організацій.

Колектив училища живе насиченим творчим життям, спрямованим на підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, завдяки модернізації освітньої діяльності, покращенню навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення, запровадженню освітніх інновацій та інформаційних технологій, оновленню змісту та форм організації навчально-виховного процесу, формуванню національних та загальнолюдських якостей наших випускників.

Саме тому, навчаючись в нас, учнівська молодь набуває не тільки знання і навики, а й досвіду в самостійному, дорослому житті, визначає свою життєву позицію, формує вміння працювати і виживати в сучасному світі. Віримо і сподіваємось, що багатогранна праця педагогічних працівників нашого училища буде і надалі стимулюючим фактором розвитку професійних надбань, аби перетворити вчорашнього випускника училища на висококваліфікованого фахівця, творця своєї справи.

Ласкаво запрошуємо до співпраці і оволодіння професією!