Педагогічні працівники та творча молодь Житомирського вищого професійного училища-інтернату запрошують Вас до активної співпраці. 

ЖВПУ-І − унікальний та соціально-значущий навчальний заклад вищої освіти, який забезпечує право на реалізацію безмежних можливостей особам з обмеженими можливостями здоров'я.

Життя навчального закладу – цікава книга, кожна сторінка якої дихає поезією вчительських буднів, музикою професійних злетів і крилатої наснаги, величними справами його випускників.

Від початку свого існування професійно-технічний ліцей, а тепер вище професійне училище, дало путівку в життя понад сімнадцяти тисячам випускників. Сьогодні вони успішно працюють в Україні та далеко за її межами. Чимало з них стали провідними спеціалістами галузевих міністерств та відомств, підприємств та організацій.

Колектив училища живе насиченим творчим життям, спрямованим на підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, завдяки модернізації освітньої діяльності, покращенню навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення, запровадженню освітніх інновацій та інформаційних технологій, оновленню змісту та форм організації навчально-виховного процесу, формуванню національних та загальнолюдських якостей наших випускників.

Саме тому, навчаючись у нас, учнівська молодь набуває не тільки знання і навики, а й досвід у самостійному, дорослому житті, чітко визначає свою життєву позицію, а також формує вміння працювати та жити у сучасному світі.

Ми віримо, що багатогранна праця педагогічних працівників нашого училища буде й надалі стимулюючим фактором розвитку професійних надбань аби перетворити нашого учня на висококваліфікованого фахівця, творця своєї справи.

Ласкаво запрошуємо до співпраці та оволодіння професією!