Профспілкова організація ЖВПУ-і є юридичною особою і згідно зі статтею 37 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» здійснює представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів в органах державної влади та місцевого самоврядування, у відносинах із роботодавцем, а також іншими об'єднаннями громадян.  

Права профспілкової організації визначені та гарантуються Конституцією України, Кодексом законів про працю України, Законами України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про колективні договори і угоди», «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», «Про відпустки», «Про охорону праці» та іншими нормативно-правовими актами України, а також Статутом профспілки працівників соціальної сфери України, який визначає їх функції, серед яких – представницька, захисна, контрольна, соціально-економічна. 

Первинна профспілкова організація нараховує 65 членів профспілки. Керівним постійно діючим статутним органом профспілкові організації є профспілковий комітет. 

Голова профкому – Жидецька Олена Олександрівна, методист училища, освіта – вища, має педагогічне звання «викладач-методист». Очолює профспілкову організацію з червня 2016 року. Нагороджена почесними грамотами від департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації м. Житомира, 2012р., 2014р, 2017р., 2018р., 2019р..

У склад профкому обрано 7 чоловік

Для поліпшення і удосконалення організації роботи при профкомі ЖВПУ-і діють постійні комісії: з організаційних питань; з питань соціального захисту, трудового законодавства та охорони праці; з культурно-масової та спортивної роботи.

З метою співпраці між профспілковим комітетом і адміністрацією навчального закладу укладено Колективний договір, що охоплює всі аспекти життя та діяльності трудового колективу: трудові відносини, режим праці та відпочинку, організацію безпечних умов праці, вирішення індивідуальних та колективних трудових спорів, соціальні гарантії, пільги та компенсації, оплату праці.

Профспілковий комітет разом із комісією по соціальному страхуванню училища дбає про здоров’я та відпочинок працівників:

  • надає путівки для санаторно-курортного лікування та оздоровлення, отримані від Фонду соцстрахування з ТВП;
  • організує екскурсійні поїздки з відвідуванням історичних місць та пам’яток культури і архітектури до м. Києва, м. Вінниці, м. Радомишля;
  • проводить вечори відпочинку, вогники, зустрічі з ветеранами праці та учасниками бойових дій;
  • надає матеріальну допомогу членам профспілки;
  • разом з адміністрацією ЖВПУ-І організує вітання співробітників з ювілейними датами, нагородження кращих працівників училища, активу профспілки;
  • заохочує членів трудового колективу для активної участі в спартакіадах, організованих обкомом профспілки та спортивним товариством «Спартак».

 

Рекомендовано до ознайомлення: