1

У зв’язку із запровадженням карантину у період з 12 березня по 3 квітня науково-методичною радою КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР були розроблені Поради педагогічним працівникам щодо організації дистанційного навчання у закладах освіти області.

Прохання ознайомитися з документом!

 

 

Сучасному педагогу необхідно бути не лише професійно компетентним і творчо активним, але й конкурентоспроможним, здатним гідно позиціювати себе серед колег!

Професійний розвиток педагогічного працівника ПТНЗ - тривалий процес, метою якого є розвиток людини як особистості, як фахівця та майстра. Творчий педагог здатний самостійно опанувати нові знання, способи, прийоми; переосмислити власну діяльність у світлі нових пізнань; розробити нові методи, прийоми, форми, засоби або модифікувати їх; він у змозі ефективно використовувати передовий досвід, знаходити оригінальні рішення нестандартних проблем, змінювати стратегію і тактику залежно від конкретної ситуації, аналізувати та оцінювати поточні й кінцеві результати процесу, а також створювати нові програми і технології навчання, виховання та розвитку дітей.

Ставте цілі та досягайте нових вершин!

 

Рекомендовано до ознайомлення: